Zeynep Bastık, önceki gece Arnavutköy’deki Şişko Perihan’daydı. Ekip arkadaşlarıyla eğlenmeye çıktıklarını dile getiren şarkıcı, “2023’e veda, 2024’e merhaba partisi yaptık ekip olarak” dedi.
![](https://aydin-gundem.com.tr/wp-content/uploads/2023/12/eski-esi-ve-yeni-sevgilisi-ile-yeni-yili-kutlayan-zeynep-bastik-yil-olmus-2024-artik-astik-bunlari-1-HQWhr2MI.jpg)
Tolga Akış
Gecede Bastık’ın eski eşi Tolga Akış ile yeni sevgilisi Alican Ayyıldız da vardı. Şarkıcı, iki ismin bir arada olması sorulunca “Yıl olmuş 2024. Biz o kafalarda değiliz, artık aştık bunları. Beraber çalışıyoruz. Ekip olarak geldik buraya da” yanıtını verdi.
![](https://aydin-gundem.com.tr/wp-content/uploads/2023/12/eski-esi-ve-yeni-sevgilisi-ile-yeni-yili-kutlayan-zeynep-bastik-yil-olmus-2024-artik-astik-bunlari-2-fLDuVyVN.jpg)
Alican Ayyıldız