OnePlus Ace 3V, yüksek çözünürlüklü ekran ve güçlü çipset ile tanıtıldı

Geçen sene OnePlus, Çin’de Ace markalı üç akıllı telefon piyasaya sürdü. Şubat ayında Ace 2, Mart ayında Ace 2V ve yılın ikinci yarısında Ace 2 Pro tanıtıldı. Şirketin bu yıl da Ace 3 serisi için aynı yayın stratejisini izlemesi bekleniyor. Marka, bu ayın başlarında Çin’de Snapdragon 8 Gen 2 destekli OnePlus Ace 3‘ü zaten piyasaya sürdü. İlerleyen dönemlerde, markanın muhtemelen yılın ilk ve ikinci yarısında sırasıyla Ace 3V ve Ace 3 Pro’yu piyasaya sürmesi bekleniyor. Weibo’da ortaya çıkan yeni bir sızıntı, Ace 3V’nin ana özelliklerini ortaya koydu.

Bir Çinli sızıntı kaynağına göre, OnePlus Ace 3V, 1.5K çözünürlük ve 120Hz yenileme hızı sunan bir OLED ekrana sahip olacak. Cihazın altında Snapdragon 7 Gen 3 çipi bulunacak.

OnePlus Ace 3V, yüksek çözünürlüklü ekran ve güçlü çipset ile tanıtıldı

Cihaz, 5,500mAh pil kapasitesinden güç alacak ve 100W şarj desteğine sahip olacak. Ayrıca, cihaz plastik bir çerçeve ve cam bir arka kapakla donatılacak. Cihazın düz ve kavisli kenar ekranlı varyantları olabileceği ihtimali var.

Sızıntı, Ace 3V’nin kamera, depolama veya RAM’ine dair herhangi bir bilgi içermiyor. Bu nedenle, bu detayları öğrenmek için daha fazla raporun gelmesi beklenmeli.

Geçen yıl, Ace 2V yalnızca Çin pazarına özgü kaldı, ancak küresel olarak OnePlus Nord 3 olarak yeniden markalandı. Dolayısıyla, Ace 3V’nin de küresel pazarda OnePlus Nord 4 veya Nord 5 olarak yeniden paketlenebileceği ihtimali yüksek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x