Nothing Phone (2a) tasarımı, şeffaf çizgisiyle göz dolduruyor

Nothing firması, yakında piyasaya süreceği orta segment akıllı telefonu Nothing Phone (2a) modeline ilk bakışı sundu. Şirket, ikonik tasarım anlayışını koruma kararı alarak, cihazın hayranlarına yeni bir estetik sunmayı hedefliyor. Telefonun yaşam tarzına yönelik tanıtım görselleri de ortaya çıktı, bu sayede Nothing Phone (2a) modelinin daha detaylı bir görünümüne sahip olduk.

Nothing Phone (2a) modeli, siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneği ile karşımıza çıkıyor. Bu model, amiral gemisi olan Phone (2) ile aynı tasarım çizgilerini taşıyor. Önceki modellerde olduğu gibi, Phone (2a) modeli de Glyph LED aydınlatmasını barındırıyor ancak bu sefer aydınlatma biraz daha mütevazi bir şekilde tasarlanmış. Cihazın arkasındaki şeffaf cam panel sayesinde iç bileşenler, vidalar ve kauçuk kablolar gözler önüne seriliyor. Çift kamera sistemi, bu kez daha ortada ve yatay bir hizada konumlandırılmış.

Nothing Phone (2a) tasarımı, şeffaf çizgisiyle göz dolduruyor

Cihazın sol tarafında ses açma/kısma düğmeleri bulunurken, sağ tarafta muhtemelen güç düğmesi yer alıyor. Şu ana kadar elde ettiğimiz bilgilere göre, Nothing Phone (2a) modelinin 5 Mart’ta duyurulması bekleniyor. Telefonun 6.7 inç boyutunda OLED bir ekranla gelmesi ve bu ekranın 90Hz yenileme hızına ve Full HD+ çözünürlüğe sahip olması öngörülüyor. Cihazın yonga seti olarak Dimensity 7200 veya Snapdragon 7 Gen 1’in kullanılması muhtemel. Arka kamera kurulumunun ise 50 megapiksel ana sensör ve 8 megapiksel ultra geniş açılı sensörden oluşacağı tahmin ediliyor.

Yeniden tasarlanmış bu modelin, kullanıcılara hem estetik hem de performans açısından dengeli bir deneyim sunması hedefleniyor. Nothing’in bu yeni orta segment cihazıyla, teknoloji ve tasarımı bir arada sunarak kullanıcılarının beklentilerini karşılamayı amaçladığı görülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x