Hande Sarıoğlu sokakta tacize uğradı

Sosyal medya paylaşımlarıyla çok konuşulan eski spiker Hande Sarıoğlu, tarzıyla da dikkat çeken bir isim.

Sarıoğlu’nun son olarak başına tatsız bir olay geldi.

İddialara göre bir arkadaşı ile buluşmak için bir restorana giden sunucu yolda yürüdüğü esnada bir erkeğin sözlü tacizine uğradı.

“Çok güzelsin ya”

Bir kişi ünlü sunucu yanından geçerken “Çok güzelsin ya” diyerek Sarıoğlu’na laf attı.

“Kafana göre laf atma”

Bunun üzerine çileden çıkan Sarıoğlu adamın üstüne yürüyerek “Sen sağa sola kafana göre laf atma hakkını nereden buluyorsun. Seni buradan aldırırım” diyerek sert tepki gösterdi.

Bunun üzerine Sarıoğlu’na laf atan adam oradan söylenerek uzaklaştı.

Hande Sarıoğlu

“Seni buradan aldırırım”

Önceki akşam Simge Sağın’ın konserini izlemeye giden Hande Sarıoğlu konuyla ilgili muhabirlerin sorularına “Evet, böyle bir olay yaşandı. Nişantaşı’nda yürüyorum, herifin biri ben önünden geçerken ‘çok güzelsin yeaa’ diye bana laf söyledi. Ben de hiç lafımı esirgemem böyle durumlarda. Döndüm, üstüne yürüdüm, sen hayırdır, böyle rahat rahat sağa sola laf atma hakkını, haddini kimden alıyorsun, seni buradan aldırırım dedim!

“Ben hiç affetmem”

Hemen yan çizdi, ben sana söylemedim diyor, yanından erkek geçiyor o esnada ve utanmadan ona söyledim diyor. Böyle densizleri sokak ortasında hiç edeceksin. Lafı ağzının ortasına yapıştıracaksın ki bir daha had bulamayacaklar öyle rahat rahat sokaktan geçen kadınlara dil uzatmaya. Ben hiç affetmem, bunu gibi erkeğim diye ortalarda gezenlere hadlerini bildiririm. Kimse de susup başını yere eğip geçip gitmesin” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x