Hakan Ural, Sosyal Medyada Neden Sürekli Linç Edildiğine Açıklama Getirdi

Oyuncu ve yorumcu Hakan Ural’ın medeniyet farkları üzerine, üst perdeden yaptığı konuşma sosyal medyada kullanıcılarının tepkisini çekmişti.Ural’ın aynı programda bu hafta yaptığı, ‘Halkta karşılığımız olduğu için çekemiyorlar’ sözleri ise yine gündem oldu.

Hakan Ural’ın geçen hafta Haber Global’de ekrana gelen bir programda yaptığı “Bana aklı başında gördüğüm herhangi biri, batı hukuğu, batı medeniyeti, batı adaleti desin, eğer Osmanlı vurup boynunu kırmazsam Kur’an çarpsın” yorumu sosyal medyada tartışma başlatmıştı.

Biliyorsunuz, Hakan Ural’ın Sibel Can ile evliliğinden iki tane çocuğu var. Hakan Ural’ın bu sözleri sonrası özellikle ‘askerlik’ ve çocuklarının eğitim hayatı yeniden gündeme geldi.

Hakan Ural’ın oğlu Engincan Ural, ABD’de bulunan Miami Üniversitesi’nde işletme bölümünü bitirdikten sonra İngiltere’de University of Westminster’da okudu.

Hakan Ural’ın kızı Mesila Ural ise İngiltere’de London College of Communication’da üniversite tahsili yaptı.

Hakan Ural’ın ayrıca aynı programda yaptığı bir diğer çıkış da sosyal medyada paylaşılmaya başlandı.

Son dönemde sözlerinin keskinliği ve tarzı nedeniyle birçok konuda sosyal medyada linç edilen Ural eleştirilere “Halkta karşılığımız olduğu için çekemedikleri nokta o. Yoksa bin kişi bir şeyler konuşuyor” dedi.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Buyrun yorumlara ⬇️

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x