Eleştirilere Aldırış Etmeyen TVF’nin Füze Gibi Göndermeli Ebrar Karakurt Paylaşımına Yorum Yağdı!

2023 CEV Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi başarıyla temsil eden Filenin Sultanları gündemden düşmüyor. Değerli oyuncularımızdan Ebrar Karakurt sosyal medya paylaşımları nedeniyle kimileri için eleştiri odağı haline gelmişken Türkiye Voleybol Federasyonu, kötü yorumlara kulak asmayıp Sırbistan final maçını göndermeli bir Karakurt paylaşımıyla duyurdu.

Detaylar ve gelen yorumlar için buyurun! ?

2023 CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası sırasında ülkemizi başarıyla temsil eden A Milli Kadın Voleybol Takımımızın değerli oyuncuları gündemden düşmüyor.

Özellikle 2000 doğumlu genç yıldızımız Ebrar Karakurt, ne yazık ki özel hayatına dair çirkin yorumlar ve sosyal medya paylaşımları nedeniyle eleştiri oklarının hedefi oluyor.

23 yaşındaki sporcumuz, aralarında ünlü isimlerin de bulunduğu eleştiri yazılarına ve sosyal medyada yapılan karalama kampanyalarına rağmen başarılı performansını sergilemeye devam ediyor.

Yapılan tüm eleştirilere rağmen sevenlerinin tam desteğini alan Karakurt, geçtiğimiz gün takımımızın başarısının ardından Türkiye Voleybol Federasyonu Mehmet Akif Üstündağ’ın da desteğini almıştı.

Ve bugün Türkiye Voleybol Federasyonu, Karakurt’un kadro dışı kalmasını isteyenlere karşın Sırbistan maçını Ebrar’lı bir posterle duyurarak eleştirilere kulak asmadıklarını gösterdiler.

Bu paylaşımın üzerine tahmin edebileceğiniz üzere gelen yorumlar ikiye bölündü;

Ancak binlerce insan hem TVF’nin paylaşımına hem de Karakurt’a desteklerini paylaştı!

Siz ne düşünüyorsunuz? Buyurun yorumlara!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x